PRINT CARDS

מוצרי דפוס חובה לכל עסק מתחיל

פתחתם עסק חדש? מזל טוב! מאיפה מתחילים? איך לגרום לעצמכם להראות ייצוגיים ומקצועיים? האם חייבים לוגו? איך לפרסם וליצור מעגל לקוחות? על אילו מוצרי דפוס אסור לוותר? כל המידע אודות מוצרי הדפוס לעסק החדש.

בעולם העסקים הנראות והייצוגיות שלך קובעים הכל. אנו חיים בתקופת שפע בה לכל עסק יש מתחרים, והלקוח פעמים רבות מבצע בחירה תוך שניות ספורות במי לבחור. לפני המחיר, השירות ושאר הדברים שנראה שהיו אמורים להשפיע על ההחלטה, פעמים רבות דווקא הרושם הראשוני הוא שמכריע את הבחירה. באמצעות מוצרי דפוס פשוטים אשר ייצגו אתכם באופן מכובד תוכלו ליצור רושם ראשוני נכון, של עסק מקצועי ואיכותי. אילו מוצרי דפוס בסיסיים כל עסק חייב?

כרטיסי ביקור
דמיינו לעצמכם את הסיטואציה המביכה בה לקוח פוטנציאלי או אפילו ספק יבקשו מכם כרטיס ביקור, ולא יהיה לכם. במקום להגיש באלגנטיות כרטיס ביקור מעוצב ומכובד שמייצג את בית העסק, מציג את הלוגו של החברה, ואת כל פרטי יצירת הקשר, תאצלו להקריא לאותו אדם את מספר הטלפון שלכם, להזכיר לו את שמכם, ואת שם החברה, וכמובן שמראש וויתרתם על לתת לו את כתובת האימייל, אתר האינטרנט, עמוד הפייסבוק העסקי, כתובת בית העסק ופרטים חשובים נוספים שיכלתם למסור עם כרטיס הביקור. מעבר למבוכה, נוצר פה מצב בו אותו לקוח פוטנציאלי, גם אם היה רוצה להזמין מכם, לא היה זוכר למצוא אתכם בזיכון הטלפון שלכם (מי זוכר את שם נציג השרות שטיפל בו בבית עסק כלשהו?), ואם היה רוצה להתרשם ולקרוא עוד על בית העסק, לא היו לו את הפרטים הנדרשים לכך. ווזה במקרה הטוב, מאחר ורוב הלקוחות פשוט יתרשמו לרעה, שכן בעל עסק שאינו מחזיק כרטיס ביקור מציג עצמו באופן לא מקצועי. הדפסת כרטיסי ביקור נדרשת לא רק לצורך מסירת פרטי הקשר עמכם. הם משמשים כנציג של העסק לכל דבר, מעבירים את הלוגו ואת המידע הויזואלי של העסק, ובאופן זה הלקוח לומד לזהות את מיתוג העסק. עיצוב נכון של כרטיסי ביקור יכול להעביר רושם של חברה גדולה אפילו כאשר מדובר בבית עסק קטן ומתחיל. השקיעו בכרטיסי ביקור איכותיים, המודפסים בהדפסה צבעונית, ומעבירים את המיתוג והמסר הנכון.

פנקסי חשבוניות וקבלות
במידה ואינכם משתמשים בתוכנת ניהול חשבונות ובחשבוניות מודפסות, תצטרו לרשום חשבונית וקבלה באופן ידני לכל לקוח. ניתן כמובן לרכוש פנקסי חשבוניות מוכנים מחנויות כלי כתיבה וציוד משרדי, אך זה אומר שתצטרכו לרשום את פרטי בית העסק שלכם בכל פעם מחדש. הדרך הנכונה והמקצועית לעבוד היא באמצעות הזמנת פנקסי חשבוניות מבית דפוס. חשבוניות אלו יותאמו לצרכים שלכם, יכילו את פרטי בית העסק והלוגו, וכך תוכלו למסור ללקוח חשבונית ממותגת במציגה אתכם באופן מקצועי. שימו לב, מומלץ לברר עם יועץ המס שלכם אילו פנקסים בדיוק נדרשים עבור העסק שלכם, וודאו שהנכם בוחרים בתבנית נכונה בהתאם לדרישות יועץ המס.

דפי לוגו ומעטפות
הדפסת ניירת משדרית ממותגת כמו דפי לוגו ומעטפות היא שלב חשוב ביצירת מיתוג לעסק, ומעל הכל – יצירת רושם מקצועי ונכון. מסרו חשבוניות ומכתבים על דפים עליהם מתנוסס לוגו החברה ופרטי יצירת הקשר, בהשקעה מינימלית תוכלו ליצור הבדל עצום ברושם שמתקבל אצל הלקוח בין שהוא מקבל מעטפה ודף ממותגים לבין מעטפה לבנה פשוטה, שיוצרת רושם לא מקצועי.

פליירים
הקמתם עסק והנכם מוכנים לצאת לדרך ולכבוש את העולם. אך רגע, מאיפה מביאים לקוחות? איך נודיע לכל האזור שנפתח פה עסק חדש? כל עסק חדש חייב להתחיל לפרסם באופן מיידי כדי ליצור את מעגל הלקוחות הראשוני שלו. הדפסת פליירים הינה שיטת פרסום הזולה והמשתלמת ביותר, בה תוכלו באופן מהיר ופשוט ליידע את כל הסביבה אודות קיומכם. רוצים למשוך כמה שיותר לקוחות באמצעות חלוקת פליירים? הציעו מבצעים מיוחדים לרגל הפתיחה, שלבו בעיצוב תמונה מעניינת ומושכת, בחרו בכותרת המעוררת סקרנות. וודאו שהפליירים שלכם יהיו בולטים, צבעוניים ומעל הכל – שיראו מקצועיים ויציגו את בית העסק על הצד הטוב ביותר.

ומגנטים
מתחילים להגיע לקוחות. איזה יופי! אך איך נשמור עליהם? איך נוכל להזכיר להם באופן יומיומי אודותינו ולוודא שלא ישכחו אותנו, שגם בפעם הבאה יגיעו אלינו? זה זול ופשוט! הדפיסו מגנטים למקרר – וחלקו לכל לקוח שנכנס. כמו כן, ניתן גם לפרסם באמצעות מגנטים – לחלק אותם על גבי דלתות של בתים, ולהביא באמצעותם לקוחות חדשים!

בהצלחה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

X